جدیدترین اطلاعات لو رفته از Battlefield 4

 

این اطلاعات از طریق تیم چینی EA که در کنفرانسی برای Battlefield 4 بوده اعلام شده است که البته این اطلاعات هنوز تایید رسمی نشده است و معلوم نیست که این اطلاعات واقعی باشند ولی همین اطلاعات اندک نیز دور از ذهن نیست پس انتظار همین اطلاعات را باید با کمی تغیرات در پایان پروژه داشته باشیم. این اطلاعات به این ترتیب هستند :

داستان Battelfield 4 در دورانی مدرن و با فناوری های روز دنیا که شاید تا به حال انها را در واقیت ندیده باشید است. این بازی در منطقه در ایالات متحده آمریکا ، چین و مثل همیشه در روسیه در جریان خواهد بود. بازی زیبا Battlefield 4 از موتور Frostbite 2 بهره میبرد که نزدیک به ۸۰% بهبود یافته نسبت به قبل است که شاهد گرافیک فوق العاده قوی و واقعی تر داشته باشیم. این بازی بر روی نسل فعلی PS3, Xbox360 و نسل بعدی پلتفرم ها یعنی  PS4 و Xbox 720 در حال ساخت است. نسخه Pc آن با ۱۰۰ فریم و نسخه کنسولی فعلی آن با ۳۰ فریم و در نسل بعدی کنسول ها با ۶۰ فریم قابل اجرا است که قدرت بیشتر گرافیکی این بازی در کامپیوتر را نشان میدهد. Battlefield 4 دارای گزینه های تغییرانی در گرافیک و روشنایی داینامیک نیز می باشد.

 

 

Battlefield 4 بر روی Xbox 720, PS4 و PC که نسل اینده این کنسول ها میباشد قابلیت پشتیبانی از ۶۴ بازیکن را در حالت مولتی پلیر دارا می باشد که چنین ویژگی برای کنسول های نسل فعلی قابل اجرا نیست. از دیگر قابلیت های این باری فرمان صوتی است که در Battlefield 4 می توانید فرامین صوتی بدهید و همچنین نقش فرمانده را در بخش مولتی پلیر همراه با تعداد زیادی از ابزار ها و توانایی های جدیدی که هنوز اطلاعات دقیقی از انها نداریم امتحان کنید. خبری جالب از این بازی این است که یک خلاقیت در نسخه جدید بازی های Battlefield است آن هم پا گذاشتن یک زن به عرصه این بازی است که برای اولین بار در Battlefield این حرکت انجام میشود که شاهد تغیرات بیشتر در بازی خواهیم بود.

هچنین در بازی قابلیت اشتراک گذاشتن فیلم ها هم به بازی اضافه شده است که گیمر ها قادر خواهند بود تا ویدیوی های ضبط شده از مراحل بازی را مستقیما در وبلاگ Battlelog مشاهده کنند.

 منبع : نت ویزارد

/ 2 نظر / 24 بازدید
محمد

سلام دوست عزیز چطوری کم پیدایی وب دومم رو را اندازی کردم خیلی خوشحال میشم که بهم سر بزنی لطفا منو با اسم وب تخصصی دوربین های پیشرفته لینک کن

محمد

سلام آقا محمد گل ببخش باز هم برات زحمت دارم.خواستم راهنماییم کنی که چجوری تو وبم برنامه هایی رو که ساختم برای دانلود بزارم ،اگه بهم بگی خیلی ممنون میشم ما که از اولش برات زحمت بودیم